suche polnische mama aus fürth oder umgebung

Archiv des urbia-Forums Freundschaften.

Hier geht es in die aktuelle Version dieser Seite. Nimm dort aktiv am Diskussionsgeschehen teil.

Forum: Freundschaften

In diesem Forum können Kontakte geknüpft werden und hier ist auch der Raum, um sich über alles zum Thema Freundschaft auszutauschen. Auf unserer Mitgliederseite könnt ihr andere urbia-Eltern finden, die in eurer Nähe wohnen oder in ähnlicher Familiensituation leben. 

Beitrag von agniesia 14.09.06 - 20:23 Uhr

hej.jest tu moze ktos z fürth albo okolic?mam na imie agnieszka 25 lat i mam 8 miesiecznego synka.

pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi:-)

Beitrag von lole79 15.09.06 - 11:56 Uhr

Czesc, ja niestety z Dortmundu, ale mozna poklachach!!Pisac po polsku troche cienszko.... Pa napisch mi ja chcesz..

Beitrag von agniesia 15.09.06 - 15:10 Uhr

hej,szkoda ze nie z fürth ale z dortmundu tez moze byc#freu.
ile juz jestes w niemczech bo widze ze nie za dobrze po polsku piszesz?mi sie nudzi siedze sama,maz w pracy i nawet nie ma z kim pogadac.nie znam tutaj za duzo ludzi i dlatego napisalam na forum.ile masz lat i czy tez masz dzieci?

pozdrawiam agnieszka:-D

Beitrag von lole79 16.09.06 - 21:09 Uhr

Ja jestem tu jusz 17 lat, a ty? Dzeci jeszcze nie mam als sa w planie!! Pisac troche slabo ale pogadac lepiej... Gdze w Polsce mieszkalas??? Ja w Tychach!! Nie wiem czy snasz?? Pa

Beitrag von agniesia 16.09.06 - 21:14 Uhr

hej.znam tychy ja mieszkalam w slawnie nie daleko koszalina.gdzie dokladnie mieszkasz(ulica albo uban)?i ile masz lat? ja w niemczech jestem 7 lat.jak chcesz to pisz na moj email sch643@aol.com

pozdrawiam agi